Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
4.jpg

Lapkričio 25 dieną Maltoje oficialiai atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, prisidėsiantis prie efektyvesnio Lietuvos atstovavimo šalyje bei ilgalaikių santykių plėtros verslo, turizmo, ir žmogiškųjų ryšių srityse. Lietuvos garbės konsulas Marco Mercieca – vienas iš finansines paslaugas teikiančios „Tri-Mer Services Ltd“ įmonės savininkų, aktyvus šalies visuomenės narys bei didelis Lietuvos draugas.

Dvišaliai santykiai »
Viceministras A. Pranckevičius Maltoje.jpg

Lapkričio 25 dieną Užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius Valetoje susitiko su Maltos užsienio ir Europos reikalų ministru Evaristu Bartolu. Susitikimo su ministru metu buvo aptarti dvišaliai santykiai, nelegalios migracijos keliami iššūkiai ir Europos Sąjungos (ES) migracijos politika, saugumo situacija ES rytų ir pietų kaimynystėje, situacija Baltarusijoje, santykiai su Rusija ir Kinija bei kiti aktualūs tarptautinės darbotvarkės klausimai.

Dvišaliai santykiai »
DSC_5606.jpg

Lapkričio 25 dieną Vilniuje vyko ketvirtosios Lietuvos ir Argentinos užsienio reikalų ministerijų politinės konsultacijos, kurioms vadovavo užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas ir Argentinos užsienio ir kulto reikalų viceministras Claudio Javieras Rozencwaigas. Konsultacijų metu dominavo politinio ir ekonominio bendradarbiavimo klausimai, ypatingas dėmesys skirtas verslo ir prekybos ryšių plėtojimui,  akcentuotas poreikis plačiau skleisti informaciją apie Lietuvos ir Argentinos mokslo ir technologijų pasiekimus bei platesnio bendradarbiavimo galimybes mokslinių inovacijų srityje.

Dvišaliai santykiai »
susitikimas1.jpg

Lapkričio 24 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Vašingtone susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Valstybės sekretoriaus pavaduotoja Wendy Ruth Sherman. Pokalbio metu buvo aptarti susirūpinimą keliantys saugumo iššūkiai regione, Rusijos agresyvus elgesys kaimynystėje, situacija prie sienos su Baltarusija, taip pat kiti strateginės partnerystės bei tolesnio bendradarbiavimo klausimai.

Dvišaliai santykiai »

Lapkričio 23 dieną, užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio vizito Vašingtone, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) metu, pasirašyta 600 mln. JAV dolerių vertės sutartis eksporto garantijoms ar tiesioginėms paskoloms su JAV eksporto kreditų agentūra „Export-Import Bank of the United States“.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
Delegacijos.jpg

Lapkričio 23 dieną, užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio vizito Vašingtone metu, įvyko pirmasis mūsų valstybės istorijoje dvišalis Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) strateginio dialogo Indijos−Ramiojo vandenynų regiono klausimais susitikimas.

Dvišaliai santykiai » Daugiašaliai santykiai »
Random 4.jpg

Lapkričio 23 dieną užsienio reikalų ministerijoje Baltarusijos ambasados Lietuvoje atstovui buvo įteikta protesto nota, reaguojant į Baltarusijos planus 2021 metų pabaigoje pradėti atominės elektrinės 2-ojo bloko fizikinį paleidimą.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
JAV1.jpg

Lapkričio 23 -25 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis lankysis Vašingtone, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Random 5.jpg

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija apgailestauja dėl Kinijos Liaudies Respublikos sprendimo negrąžinti ambasadorių ir pakeisti Kinijos ir Lietuvos diplomatinius santykius iki laikinojo reikalų patikėtinio lygio.

Dvišaliai santykiai »
DSC_5402.jpg

Lapkričio 20 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su tarptautiniame aukšto lygio forume „Demokratijos ateitis“ dalyvaujančiu Juodkalnijos užsienio reikalų ministru Džordže Radulovičiumi.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
DSC_4415.jpg

Lapkričio 19 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas susitiko su organizacijos „Transparency International“ Sakartvelo skyriaus direktore Eka Gigauri, organizacijos „Tarptautinė visuomenė už sąžiningus rinkimus ir demokratiją“ (ISFED) direktore Nino Dolidze ir Sakartvelo Ombudsmeno pavaduotoju Giorgiu Burjanadze.

Dvišaliai santykiai »
DSC_4454.jpg

Lapkričio 19 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su šį pusmetį Europos Sąjungos (ES) Tarybai pirmininkaujančios Slovėnijos užsienio reikalų ministru Anže Logaru.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
DSC_4384.jpg

Lapkričio 19 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas susitiko su Ukrainos užsienio reikalų ministro pavaduotoja Emine Dzhaparova, kuri atvyko į Lietuvą dalyvauti Užsienio reikalų ministerijos organizuojamame tarptautiniame aukšto lygio forume „Demokratijos ateitis“.

Dvišaliai santykiai »
Vokietija9.jpg

Lapkričio 19 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Vokietijos kolega Heiko Maas ir aptarė situaciją pasienyje su Baltarusija.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
DSC_4218.jpg

Lapkričio 19 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) valstybės sekretoriaus pavaduotoja civilių apsaugos, demokratijos ir žmogaus teisių klausimais Uzra Zeya. Susitikimo metu buvo aptartas Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas, stiprinant paramą demokratijai ir Baltarusijos pilietinei visuomenei, žmogaus teisių ir istorinės atminties klausimai.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Daugiau naujienų