Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Aptartas Lietuvos ir Uzbekistano dvišalis bendradarbiavimas

Sukurta 2021.06.08 / Atnaujinta 2021.06.08 11:45
  Aptartas Lietuvos ir Uzbekistano dvišalis bendradarbiavimas

  Birželio 8 dieną vykusiame nuotoliniame užsienio reikalų viceministro Manto Adomėno susitikime su Uzbekistano kolega Gayratu Fazilovu aptartas dvišalis politinis ir ekonominis bendradarbiavimas, buvo planuojami aukšto lygio vizitai ir dvišalių formatų susitikimai. Viceministras M. Adomėnas perdavė kvietimą Uzbekistano užsienio reikalų ministrui Abdulazizui Kamilovui atvykti su vizitu į Lietuvą.

  Taip pat kalbėta apie Lietuvos ir Uzbekistano bendradarbiavimą tarptautinėse organizacijose, Uzbekistano santykius su Europos Sąjunga ir apsikeista informacija apie situaciją regione.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Untitled.png

  Sausio 27 dieną Rygoje (Latvija) reziduojantis paskirtasis Uzbekistano ambasadorius Lietuvai Kadambay'us Sultanovas pristatė skiriamųjų raštų kopijas Užsienio reikalų ministerijos (URM) Valstybinio ir diplomatinio protokolo departamento direktoriui Neilui Tankevičiui.

  Dvišaliai santykiai »

  Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 10 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Uzbekistanui kovoje su COVID-19 pandemijos protrūkiu. Lėšos bus pervestos Pasaulio sveikatos organizacijai.