Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +32 2 771 01 40
Faksas +32 2 771 45 97
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Net 12 LR ministerijų ir Vyriausybės kanceliarijos atstovai susitiko su aukštais ES institucijų pareigūnais, atsakingais už ES biudžeto, inovacijų, konkurencingumo, energetikos, klimato, gynybos ir saugumo politikos formavimą. EP priėmė sprendimus dėl tam tikrų plastikinių gaminių poveikio aplinkai mažinimo ir dėl autorių teisių bendrojoje skaitmeninėje rinkoje. Tiesa, šiuos EP sprendimus dar turės patvirtinti ES šalių ministrai. EP taip pat pasitvirtino poziciją deryboms dėl sezoninio laiko keitimo.

 

Užsienio politika ir diplomatija » Europos Sąjunga » Ekonominiai santykiai »
VESK_URM.jpg

Kovo 26 dieną Briuselyje vyko tradicinis Vyriausybės Europos Sąjungos komisijos (VESK) išvažiuojamasis posėdis, kuriame dalyvavo 12 Lietuvos ministerijų bei Vyriausybės kanceliarijos atstovai.

Užsienio politika ir diplomatija » Europos Sąjunga »
LL_MB.jpg

Aptarta tolesnė ES pagalba Ukrainai, vyko konkurencingumo reikalų taryba (COMPET), diskusijos dėl ES daugiamečio biudžeto ir ES vadovų tarybos (EVT). Taip pat  vyko intensyvūs pokalbiai dėl Brexit, Vasario 16-osios šventė,  5-osioms Maidano metinėms skirti vizitai ir renginiai bei Andriaus Kubiliaus, Lietuvos kandidato į Europos Tarybos generalinio sekretoriaus pareigas  vizitas. Ir kaip visada – daug ir įvairių posėdžių įvairiausiomis temomis. Plačiau  - Lietuvos atstovybės ES  naujienlaiškyje:

Užsienio politika ir diplomatija » Europos Sąjunga »
Daugiau naujienų